1. Zapraszam dzisiaj na ostatnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00 Bardzo dziękuję za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu
  i na dekorację świąteczną kościoła w czasie Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej.
  Ofiary na ten cel złożymy również w Wielką Sobotę
  przy okazji poświęcenia pokarmów świątecznych. Serdeczne Bóg zapłać!
 2. Dziękuję uczestnikom i organizatorom Drogi Krzyżowej ze św. Janem Pawłem II przez ulice Witkowa. Dziękuję dzieciom za przygotowane ilustracje stacji.
  Bóg zapłać strażakom z OSP Witków
  za zabezpieczenie przejścia. W Wielki Piątek Drogę Krzyżową odmawiamy indywidualnie w czasie adoracji przy Bożym Grobie.
 3. Triduum Paschalne rozpoczniemy w Wielki Czwartek Mszą Wieczerzy Pańskiej o godz. 17.00. Po Eucharystii modlitwa przy Ołtarzu Adoracji do godz. 21.00.
 4. W Wielki Piątek o godz. 9.00 – Jutrznia z Godziną Czytań
  i adoracja do Liturgii Męki Pańskiej która rozpocznie się o godz. 17.00. Po Liturgii adoracja Pana Jezusa w Bożym Grobie do godz. 21.00.
 5. W Wielką Sobotę Jutrznia z Godziną Czytań o godz. 9.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00.
  Poświęcenie pokarmów
  na stół wielkanocny o godz. 10.00 i o godz. 12.00.
 6. Świętowanie Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczniemy Wigilią Paschalną w Wielką Sobotę o godz. 20.00. Na liturgię zabieramy świece.
  Po Mszy procesja rezurekcyjna. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą odprawiane
  o godz. 10.00 i o godz. 12.00. Nie będzie Mszy o godz. 8.00.
 7. Dzisiaj po Mszach Świętych Parafialny Zespół Caritas rozprowadza palmy i stroiki świąteczne – dochód na działalność Caritas.
 8. Dziękuję za piękną dekorację – palmę i krzyż przygotowane w naszej świątyni. Dziękuję za przygotowanie kościoła i złożone ofiary rodzinom POLICHTÓW i POGWIZDÓW.
  Proszę o pomoc w przygotowaniu na święta kościoła mieszkańców domów nr 128-130 i 144.
  Bardzo proszę o pomoc w budowie Ołtarza Adoracji i Bożego Grobu oraz przygotowaniu dekoracji kwiatowej.