1. Przeżywamy Niedzielę Misyjną rozpoczynającą Tydzień Misyjny. Naszymi modlitwami oraz ofiarami złożonymi na tacę wspieramy misjonarki i misjonarzy na całym świecie.
 2. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.00.
  W niedzielę 31.10 ostatnie nabożeństwo połączone z Mszą Świętą w intencjach złożonych przed obrazem Matki Bożej.
 3. Za tydzień przeżywać będziemy uroczystość poświęcenia kościoła parafialnego, dziękując Bogu za jego budowniczych i opiekunów w historii i teraźniejszości.
 4. Msze Święte w uroczystość Wszystkich Świętych jak w każdą niedzielę. Po Mszy Św. południowej procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych.
  W Dzień Zaduszny Msze św. o godz. 9.00 i 17.00
 5. Porządkując groby naszych bliskich zmarłych nie zapominajmy o częściach wspólnych cmentarza parafialnego. Szczególnie proszę o usunięcie gruzu pozostawionego na cmentarzu i przy płocie podczas budowy nowych pomników.
 6. Na stoliku wyłożone są kartki wypominkowe. Proszę o wyraźne wypisanie nazwisk i imion zmarłych, wpisanie numeru domu zamawiającej rodziny. Wypełnione kartki składamy na tacę lub przekazujemy w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych w Wypominkach odprawiane będą Msze Święte według programu podanego na odwrocie kartki wypominkowej.
 7. Parafialny Zespół Caritas w najbliższych dniach przekaże zebrane w tym roku środki na rzecz dzieci w naszej Parafii.
  Proszę o przyjęcie tego symbolicznego wsparcia jako znaku solidarności wszystkich Parafian z rodzinami w których są szczególne potrzeby.
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 9. Za przygotowanie kościoła oraz zakupione dodatkowe kwiaty dziękuję rodzinom: Koniecznych i Stachaczów.
  W kolejnym tygodniu proszę o przygotowanie kościoła mieszkańców domów nr 119-122.