1. W piątek rozpoczyna się październik. Zachęcam do udziału
  w codziennych nabożeństwach różańcowych od czwartku codziennie o 17.00 różaniec, bezpośrednio po nabożeństwie Msza Święta. Za tydzień, w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic ŻR.
 2. Serdecznie dziękuję wolontariuszom z Parafialnego Zespołu Caritas oraz wszystkim wspomagającym ich działania
  za wystawienie pawilonu na Gminnych Dożynkach i Święcie Pieroga. Nasz Caritas zdobył III miejsce w konkursie
  na najlepsze pierogi. Dochód ze sprzedaży pierogów i ciast w wysokości 4600 zł przeznaczony będzie na wsparcie dzieci wymagających szczególnej opieki medycznej i rehabilitacyjnej
  w naszej Parafii.
 3. W najbliższych dniach przedstawiciele Rady Parafialnej przeprowadzą zbiórkę na cele remontowe. Chcemy szczególnie wykonać nowe schody prowadzące do kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za każde okazane wsparcie!
 4. W piątek Pierwszy Piątek miesiąca – zapraszam na spowiedź świętą szczególnie dzieci obchodzące 9 pierwszych piątków miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.30, dzieci uczestniczą w różańcu i przyjmują Komunię Świętą.
 5. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00. Różaniec
  i Msza Święta Pierwszosobotnia o godz. 17.00 W tym dniu również tradycyjna pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa – rozpoczęcie o godzinie 10.00, o 12.00 Msza Św. pod przewodnictwem
  bp Andrzeja Siemieniewskiego.
 6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej – dostępne dzisiaj Dobre Nowiny
 7. Za przygotowanie kościoła dziękuję rodzinom: Kramarczyków, Sośnickich, Stąporów i Grudniów. W kolejnym tygodniu proszę o przygotowanie kościoła mieszkańców domów nr 105-108.