1. Od dzisiejszej niedzieli nasz kościół posiada nowe dzwonki liturgiczne – dziękuję za ofiarę na ten cel Rodzicom dzieci rocznicowych. Drugi dzwonek czeka jeszcze na swojego Ofiarodawcę.
  2. Do końca miesiąca trwają zapisy dzieci z klas I i II SP na przygotowanie do I Komunii Św oraz uczniów klas VI i VII do bierzmowania. Karty zgłoszeniowe dostępne w zakrystii i kancelarii.
  3. W niedzielę 20 września przedstawiciele Rady Ekonomicznej i Parafialnej przeprowadzą zbiórkę na cele remontowe – renowację ołtarza z kaplicy św. Anny. W tym roku otrzymaliśmy od Gminy Czarny Bór dotację w wysokości 25 tysięcy zł., całość prac zamknie się kwotą 70 tysięcy. Proszę o modlitwę w tej intencji i serdecznie dziękuję Ofiarodawcom.
  4. We czwartek o 20.30 adoracja Najświętszego Sakramentu dla Mężczyzn naszej Parafii. Kolejne adoracje dla mężczyzn
    w każdy 1 i 3 czwartek miesiąca.
  5. W sobotę na godz. 14.00 z racji przypadającego święta św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży zapraszam dzieci i młodzież do kapliczki św. Anny na Eucharystię rozpoczynającą rok formacyjny ERM, Służby Liturgicznej, kandydatów do I Komunii i sakramentu bierzmowania. Po Mszy Św. spotkanie przy ognisku.
  6. Polecam prasę katolicką. Tygodniki “Gość Niedzielny”, „Niedzielę”. Nieodpłatnie można zapoznać się z miesięcznikiem “Miłujcie Się”.
  7. Za przygotowanie i ofiary na wystrój kościoła dziękuję rodzinom: Kramarczyków, Hołdowiczów, Guzerów, Pelowskich, Juników, Malinowskich. W kolejnym tygodniu proszę o przygotowanie kościoła mieszkańców domów nr 29-30