Ta niedziela przynosi nam ponowną konieczność ograniczenia liczby wiernych w kościele – może w nim przebywać 1 osoba na 4 m2. Dla naszej świątyni oznacza to jednorazowo obecność do 83 osób. Na stoliku przy wejściu do kościoła umieszczony został płyn dezynfekcyjny – proszę korzystać przed każdą liturgią. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom za poważnie traktowanie prośby Księdza Biskupa i zaleceń władz państwowych dotyczących zasłaniania nosa i ust w świątyni w kancelarii, i w domu parafialnym. Trwa październik. Zachęcam do udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych codziennie o 17.00 różaniec, bezpośrednio po nabożeństwie Msza Święta –ok. 17.30 Na stoliku przy wyjściu wyłożone zostały koperty zawierające kartki wypominkowe. Proszę o czytelne wypisanie imion Zmarłych oraz zaznaczenie na kartce numeru domu Ofiarodawcy. Msze Św. wypominkowe zgodnie z harmonogramem sprawowane będą od 3 listopada. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dziękuję za przygotowanie kościoła oraz złożone ofiary rodzinom: Hyżych i Klasów. Proszę o pomoc w kolejnym tygodniu mieszkańców domów nr: 58-59.